Vieną kartą...

...trumpa istorija apie žirafa, kuri gimė 1961 metais, gegužės 25 dieną, Šv. Sofijos dieną.

O buvo laikai, kai vieninteliai žaislai buvo ūkio gyvūnėliai ar naminių augintinių figurėlės, tačiau prancūzas ir latekso ekspertas Rampeau šią tendenciją pakeitė visiems laikams. Iš Hevea medžio gaunamo latekso sugalvojo sukurti žaislą skirtą kūdikiams. Taip gimė idėja apie egzotinį ir laukinį gyvūną – žirafą. Šio žaislo ūgis bei forma tapo ideali kūdikiams bei jų mažosioms rankelėms.

Sophie la girafe prieš 25 metus atrodė lygiai taip pat kaip ir dabar, kuriai buvo nulemta neabejotina sėkmė. Tėvai iš karto suprato, kad tai žaislas, kuris yra tiesiog būtinas jų mažiesiems. Kuomet kūdikiams pradeda augti dantukai, Sophie la girafe padeda nuraminti skaudančias dantenas ir mūsų mažieji nurimsta!
Taigi, paprastai tariant, nuo to laiko prasidėjo didžioji Sophie la girafe sėkmė. Visame pasaulyje iš kartos į kartą vaikai mėgo, mėgsta ir mėgs klausytis Sophie la girafe kalbų, kuomet mažieji spaudžia jiems galvytę ar pilvuką.

VULLI kompanija yra įsikūrusi Rumilly Haute-Savoie regione, Prancūzijoje. Šio nepakartojamo ir autentiško žaislo gaminimo paslaptis yra stipriai saugojama.

Sophie la girafe tradicinis gaminimas yra išlikęs iki šių dienų ir netgi dabar pagaminti vieną produktą yra naudojama 14 skirtingų rankinių funkcijų.
Žaislas gaminamas iš 100% natūralaus kaučiuko, kuris gaunamas iš Hevea medžio sulčių.