Dažniausiai užduodami klausimai

Natūralus kaučiukas, tai organinė ir neapdorota medžiaga.

Sophie la girafe yra gaminama iš 100% natūralaus kaučiuko. Ją dekoruoti yra naudojama 100% natūralūs dažai.
100% natūralus kaučiukas, tai organinė medžiaga, kuri pasižymi itin aukšta kokybe. Mūsų pagrindinis tikslas yra kokybė ir saugumas, dėl to mūsų natūralus kaučiukas atitinka ypatingai griežtus mechaninius ir cheminius reikalavimus. Dėl to Sophie la girafe yra tokia švelni, maloni liesti ir saugi kūdikiui. Iš to pačio kaučiuko rūšies yra gaminama chirurginės medicininės pirštinės ar prezervatyvai.
Kaip ir bet kuri natūrali medžiaga, ji laikui bėgant keičiasi.
Šis kaučiukas yra gaminamas iš natūralaus Hevea medžių skysčio, dėl to kaučiukas pasižymi išskirtinėmis savybėmis: yra ypač lankstus ir atsparus stipriems įtempimams. Tai priežastis, dėl ko šis kaučiukas yra plačiai naudojamas gaminant pačios aukščiausios kokybės produktus.

Taipogi, Sophie la girafe yra atspari vandeniui ir yra maloni bei švelni liesti.

Natūralus kaučiukas išgaunamas iš Hevea medžių. Kiekvieną rytą šis medis išskiria savo sultys, kurias darbuotojai dar prieš patekant saulei surenka.

Per dešimtmečius sukūrėme Hevea medžių plantacijas Malaizijoje ir nuolatos rūpinamės, kad būtų skiriama tinkama ir nuolatinė priežiūra.

Natūralus kaučiukas yra organinės kilmės medžiaga, o plastikas yra sintetinė medžiaga pagaminta iš naftinių medžiagų.

Sophie la girafe yra gaminama iš 100% natūralaus kaučiuko, kuris gaunamas iš Hevea medžių. Ekologiškai švarus ir aplinkai draugiškas produktas.

Sophie la girafe dekoruoti dažai yra gaminami iš 100% natūralaus kaučiuko (lygiai toks pat kaip ir Sophie la girafe gamyboje) ir natūralių pigmentų. Kai šios dvi medžiagos yra sumaišomos - išgaunami maistiniai dažai kurie ir yra naudojami dekoruojant Sophie la girafe.

Rudos spalvos dažai naudojami dekoruojant ausis, ragus bei kanopas. Rožinės spalvos dažai naudojami burnai ir žandams, o juodos spalvos pigmentas naudojamas dekoruoti akis.

Visos Sophie la girafe yra dekoruotos rankomis. Jų spalva gali skirtis dėl medžiagos kiekio, natūralaus pigmento atspalvio ir mūsų darbuotojų, kurie kiekvieną Sophie la girafe dekoruoja rankiniu būdu. Kiekviena žirafa yra absoliučiai unikali.

PASIRŪPINKITE SOPHIE LA GIRAFE

Kiekvienoje Sophie la girafe pakuotėje yra instrukcija, kaip tinkamai rūpintis bei plauti. Sophie la girafe pilnai išplauti užtenka šilto vandens ir švelnios medžiagos sudrėkintos su nedideliu kiekiu muilo. Prašome atkreipti dėmesį, kad kiekvienos žirafos pačiame paviršiuje yra paliekama maža skylutė, todėl būkite atidūs, kad vanduo nepatektų į žaislo vidų.

Dėl šios pačios priežasties draudžiama Sophie la girafe plauti indų plovimo mašinoje.

Jeigu Sophie la girafe yra labai purvina ar lengvai dėmės nepasišalina, užterštą vietą patrinkite smarkiau. Svarbu atminti, kad kuo kruopščiau plausite šį žaislą, tuo rezultatas bus efektyvesnis.

Atsižvelgiant į tai, kas parašyta ant gaminio pakuotės, mes nerekomenduoje Sophie la girafe sterilizuoti.

Gerai žinomi sterilizavimo būdai reikalauja dalinio ar visiško produkto panardinimo į sterilizuojantį tirpalą (verdantis vanduo arba vanduo su sterilizuojančiomis tabletėmis), tai gali turėti neigiamos įtakos produkto kokybei

Svarbu priminti, kad Sophie la girafe nėra vonios žaislas. Jeigu į žaislą patektų vandens, didelė rizika, kad kiltų problemų su skleidžiamu garsu ir būtų pakenkiama produkto kokybei. “Vulli” gaminių asortimente rasite žaislų skirtų maudynėms (pagaminti iš natūralios gumos ar plastiko). Šie produktai yra gaminami žaisti vandenyje ir yra atsparūs vandeniui.

Jokios rizikos jūsų vaikui nėra.

Tačiau, kaip ir bet kokio tuščiavidurio produkto atveju, vanduo patekęs į vidų ir ten likęs, gali virsti pelėsiu.

Primename, jog jeigu laikomasi visų naudojimosi instrukcijų ir plaunama atsakingai, nėra jokių pavojų, jog vanduo pateks į vidų.

Šis produktas yra skirtas kūdikiams, kuris aktyvina visus penkis pojūčius jau nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų. Taipogi šis žaislas yra dedamas į burną, kad nuramintų ir padėtų nuimti skausmą, kuomet dantukai pradeda augti. Būtent dėl higienos priežasčių negalima žaislo perparduoti ar perduoti kitiems vaikams. Kaip ir dantų šepetėlis ar maitinimo buteliukas, Sophie la girafe turi būti tik vienintelio kūdikio nuosavybė.

Be to, svarbu priminti, kad Sophie la girafe yra naudojama iš natūralios medžiagos, kuri bėgant laikui kinta. Dėl to nerekomenduojame šį žaislą duoti bei naudoti antrajam kūdikiui.

Jeigu turite daugiau klausimų apie Sophie la girafe, maloniai prašome su mumis susisiekti

Atraskite daugiau