Tai, kas slypi už sėkmės istorijos

Sužinokite Sophie la girafe gaminimo ypatumus, kurie privers jus dar labiau žavėtis šiuo žaislu!

Žaislai pagaminti iš 100% natūralaus kaučiuko

Hevea medžio kaučiukas pirmą kartą buvo panaudotas 1928 metais, išmokus kaučiuką vulkanizuoti. Šią technologiją išrado Charles Goodyear.
“Vulli” gaminių medžiaga naudojama tik iš Hevea medžių, kurie auga Malaizijoje. Kiekvieną rytą prieš patekant saulei, milijonai dalelių panašių į pienišką skystį nusėda ant Hevea medžio. Šis skystis formuojasi iš ląstelių esančių po žieve ir yra vadinamas lateksu.
Hevea lateksas yra švelnus, elastingas, atsparus vandeniui, malonus uostyti ir liesti.
Norėdami sukurti mažąjį stebuklą, “Vulli” komanda pirmiausiai apdoroja lateksą specialia “rotomouilding” technologija ir vėliau atlieka 14 rankinių procesų eigą.

Autentiškas žaislas, pripažintas visame pasaulyje

Išliko tokia pati, netgi po 55 metų…

Nepaisant to, kad Sophie la girafe gimė 1961 metais, ji yra iki šių dienų itin populiari jaunų tėvų tarpe. Jau daugiau nei 50 milijonų šeimų visame pasaulyje džiaugiasi Sophie la girafe!

Sophie la girafe tapo ankstyvuoju mokymosi žaislu, kurį tiesiog privalu turėti! Žaislas, einantis iš kartos į kartą ir džiuginantis tiek tėvus, tiek vaikus.

Kaip yra gaminama Sophie la girafe galite pamatyti žemiau esančiame video

“Vulli” kompanijai svarbiausia yra sveikata ir kokybė. Jau daugiau nei 50 metų džiuginame klientus šia unikalia produkcija ir iš visų jėgų stengiamės išpildyti visus klientų lūkesčius bei jų nenuvilti.

Visi mūsų produktai visame pasaulyje atitinka Europos ir Pasaulio teisės aktus. “Vulli” teikia produktus kurie atitinka aukščiausios klasės reikalavimus. “Vulli” tikslas yra tik vienas – teikti pačios aukščiausios kokybės produktus vartotojams.

Nuo 2011 metų Sophie la girafe kiekvienam produktui ant kojos užpakalinės dalies žymimas siuntos numeris, leidžiantis dar lengviau atsekti produkto gamybos datą ir atitinkamą laboratorinę analizę. Tai reiškia, kad kiekvieno žaislo kokybė tapo dar labiau stebima.

Kiekvienas numeris atitinka gamybos partiją, kuri yra tiesiai iš laboratorijos ir garantuoja jog atitinka Europos tarptautinius standartus. Esant bet kokioms abejonėmis, galima gauti iš Sveikatos priežiūros institucijos ataskaitas ir analizes. Be to, mes manome, kad esame vienintelis Pasaulyje žaislas, kuris gali pasiūlyti tokią aukštą kokybę ir žaislo atsekamumo lygį. Tai reiškia, kad savo klientams garantuojame žaislą, kuris atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus.

Atraskite daugiau