Stimuliuoja penkis pojūčius

Sophie la girafe yra pirmasis kūdikių žaislas, stimuliuojantis kiekvieną pojūtį nuo pirmųjų gyvenimo dienų.

Regos pojūtis
3 mėnesių kūdikio rega yra vis dar labai ribota ir gali matyti tik didelius kontrastus. Tamsios ir kontrastingos dėmės ant žaislų atkreipia kūdikio dėmesį ir skatina regos stimuliacija. Žaislas tampa greitai atpažįstamas ir raminamasis daiktas kūdikiui.

Klausos pojūtis
Sophie la girafe cypsi, kuomet kūdikis ją spaudžia ir taip yra stimuliuojamas klausos pojūtis. Garsas, kurį žirafa skleidžia, skatina kūdikio klausimąsi bei padeda suprasti ryšį tarp priežasties ir tos priežasties sukeliamojo efekto.

Uoslės pojūtis
Natūralus kaučiuko kvapas iš Hevea medžio žievės yra lengvai atpažįstamas, dėl to jūsų vaikas greitai atskirs šį žaislą nuo kitų.

Skonio pojūtis
Pagaminta iš 100% natūralaus kaučiuko ir saugių maistinių medžiagų, dėl to yra visiškai saugi kramtyti. Sophie la girafe tekstūra yra panaši į čiulptuko medžiagą. Žirafos minkšta tekstūra ir atskiros kramtomosios dalys (ausys, ragai, kojos) padeda nuraminti skaudančias dantenas, kuomet dantukai pradeda augti.

Lytėjimo pojūtis
Pati pirmoji kūdikio kalba – prisilietimas. Taip jis susipažįsta su jį supančiu išoriniu pasauliniu. Sophie la girafe yra švelni kaip mamos oda. Šis žaislas stimuliuoja kūdikio fiziologija ir emocijas, skatina sveiką augimą, gerą savijautą ir padeda nurimti.

Lengva paimti
Dėl savo formos ir 18 cm. dydžio, Sophie la girafe yra ideali kūdikių mažoms rankytėms. Ji labai lengva, o ilgos kojos ir kaklas padeda kūdikiams lengviau ją paimti jau nuo pačių pirmųjų gyvenimo dienų.